Austria, talar (Kronentaler), 1794 M

Rozpoczęcie: 20-05-2024 18:00
Zakończenie: 30-05-2024 22:22:20

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2024 22:22:20
394761
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835), talar (Kronentaler), 1794 M, Mediolan
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.39 g, patyna, uszkodzenie przy obrzeżu
Literatura: Davenport 1390, Herinek 489

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 41