Austria, talar, 1718
Zakończenie: 30-05-2024 22:22:00
Austria, talar, 1718
395441
Opis: | Austria - Karol VI (1711–1740), talar, 1718, Hall |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.54 g, patyna, bardzo ładny |
Literatura: | Davenport 1051, Herinek 337, M.-T. 841 |
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość odsłon: 90