Polska, 10 złotych, 1996
Zakończenie: 30-05-2024 21:57:00
Polska, 10 złotych, 1996
393854
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, 40. rocznica wydarzeń poznańskich – Czerwiec 1956 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, nakład 13.050 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, patyna, moneta w plastikowym kapslu |
Literatura: | Parchimowicz 738 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15