Polska, brosza patriotyczna, przed 1918(?)

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:54:20

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:54:20
394694
Opis: Polska, brosza patriotyczna, przed 1918(?), Ukoronowany orzeł na biało-czerwonym tle, na stronie odwrotnej imiennik R oraz punca srebra
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 23.8 mm, 6.28 g, urwana agrafka, uszkodzenie obrzeża

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 60