Polska, Krzyż Harcerski (męski), po roku 1922

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:54:00

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:54:00
393629
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Harcerski (męski), po roku 1922, Warszawa, seria LXV, numeracja 33, krzyż jednoczęściowy, bity z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana CDH - 1946/7
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 25.2 x 24.7 mm, biały metal, 9.49 g (z nakrętką)
Literatura: Sikorski fot. 20

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 55