Polska, medalion pamiątkowy, 1989

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:48:40

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:48:40
394075
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medalion pamiątkowy, 1989, Warszawa, Orzeł, niżej MUZEUM OKRĘGOWE W ŁOMŻY, WSPÓŁTWÓRCA ODRODZONEGO PAŃSTWA POLSKIEGO, projektowała i wykonała Anna Beata Wątróbska-Wdowiarska
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 220 mm, 1655.68 g, wizerunek rewersu medalu na pamiątkę 50. rocznicy śmierci Romana Dmowskiego (MMP 89/177) odlany z modelu do medalu menniczego

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 41