Francja, żeton pamiątkowy

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:35:40
Francja, żeton pamiątkowy

Francja, żeton pamiątkowy

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:35:40
394109
Opis: Francja - XX wiek, żeton pamiątkowy, Aw: Popiersie o dwóch twarzach, na dole sygnatura GAYRARD • F •, HEUR - ET - MALHEUR, Rw: Uskrzydlona Temida z mieczem i wagą, MON REGNE EST CELUI DES LOIS, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 30.3 x 30.4 mm, 13.61 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 32