Francja, żeton pamiątkowy, 1752

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:27:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:27:20
394086
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, 1752, Aw: Popiersie w prawo, LUD. XV. REX - CHRISTIANISS., Rw: Amor prowadzący Marsa w lewo, DOCTUS ITER MELIUS, w odcinku EXTRAORDINAIRE / DES GUERRES / 1752
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.7 mm, 7.08 g, niewielkie uszkodzenie na rewersie

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 37