Niemcy, 6 groszy maryjnych, 1689
Zakończenie: 23-05-2024 22:10:40
393628
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Rudolf August i Antoni Ulryk (1685–1704), 6 groszy maryjnych, 1689, Braunschweig |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | moneta gięta, uszkodzenia na rewersie |
| Literatura: | Welter 2091 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 85