Polska, obol, 1547
Zakończenie: 23-05-2024 20:26:40
Polska, obol, 1547
394453
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, obol, 1547, Wilno |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, rzadki typ monety |
Literatura: | Białk.-Szw. 271 (R6), Cesnulis-Ivanauskas 1SA5-7, Kop. 3200 (R8), Kurp. (1506–73) 632 (R6), Tyszkiewicz 80 mk |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 194