Niemcy, medal z okazji 200. rocznicy zawarcia pokoju pomiędzy Saksonią i Szwecją, bez daty (1845)

Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, polskie próby niklowe, monety zagraniczne.
Rozpoczęcie: 06-05-2024 18:00
Zakończenie: 16-05-2024 22:23:00

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2024 22:23:00
393809
Opis: Niemcy - Saksonia, medal z okazji 200. rocznicy zawarcia pokoju pomiędzy Saksonią i Szwecją, bez daty (1845), sygnowany F. Ulbricht; Aw: Scena przedstawiająca podpisanie traktatu pokojowego w 1645 roku, powyżej anioł z gałązką oliwną, legenda, Rw: Widok na kościół w Kötzschenbrodzie, legenda, w odcinku AM 27 AUG 1645
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.3 mm, 19.32 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Slg. Merseburger 2531

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 180