Niemcy, 32 szylingi (gulden), 1758

Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, polskie próby niklowe, monety zagraniczne.
Rozpoczęcie: 06-05-2024 18:00
Zakończenie: 16-05-2024 22:09:40

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2024 22:09:40
393805
Opis: Niemcy - Lubeka – miasto, 32 szylingi (gulden), 1758, Lubeka, końcówka legendy rewersu - LUBEC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.39 g, mennicze pęknięcie krążka, patyna, piękny
Literatura: Behrens 301b, Davenport 629

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 44