Polska, półgrosz koronny, (1412–1414)

Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, polskie próby niklowe, monety zagraniczne.
Rozpoczęcie: 06-05-2024 18:00
Zakończenie: 16-05-2024 21:19:00

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2024 21:19:00
394015
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, (1412–1414), Kraków, Aw: Korona, pod nią F‡, MONE (trójliść) WLADISLAI, Rw: Orzeł, + REGIS (trójliść) POLONIE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.2 mm, 1.80 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.1/8, Kop. 374, Kubiak typ VI, Pawlikowski XVII.4.1

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 29