Cesarstwo Rzymskie, follis, (379)

Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, polskie próby niklowe, monety zagraniczne.
Rozpoczęcie: 06-05-2024 18:00
Zakończenie: 16-05-2024 21:09:40

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2024 21:09:40
393795
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian II (375–392), follis, (379), Heraclea, Aw: Popiersie władcy w hełmie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Cesarz stojący na galerze w lewo, GLORIA ROMANORVM, w odcinku SMNΓ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.5 mm, 2.93 g, zielona patyna, rzadszy typ
Literatura: RIC 25

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 52