Rosja, 5 rubli, 1843 СПБ АЧ
Zakończenie: 16-05-2024 20:56:00
Rosja, 5 rubli, 1843 СПБ АЧ
393243
| Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 5 rubli, 1843 СПБ АЧ, Petersburg |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złoto, 6.57 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | Bitkin 21, Fr. 155, Uzdenikow 0222 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 189