Watykan, Konkordat z Włochami, 1930

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 22:45:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 22:45:00
393485
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Konkordat z Włochami, 1930, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, nizej sygnatura MISTRUZZI, PIVS • XI • PONT • - MAX • AN • IX •, Rw: Panorama Watykanu, wyżej dwa putta trzymające kartusz, w odcinku A • CIVITATE • VATICANA / CONDITA / ANNO • I, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.1 mm, 39.38 g, stemple lustrzane, patyna, minimalne ryski, rzadki, medal w eleganckim, oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 103