Wielka Brytania, korona, 1822

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 22:35:00
Wielka Brytania, korona, 1822

Wielka Brytania, korona, 1822

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 22:35:00
393448
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV (1820–1830), korona, 1822, Londyn, odmiana z ANNO REGNI TERTIO w legendzie rantu
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.21 g, patyna, uderzenie na rancie
Literatura: Davenport 104, S. 3805

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15