Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1686 C-F

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 22:06:20

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 22:06:20
393581
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy III (1680–1691), 2/3 talara (gulden), 1686 C-F, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.16 g, korozja na rewersie, patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 588, Davenport 808

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 30