Niemcy, talar, 1796 A

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 22:02:20
Niemcy, talar, 1796 A

Niemcy, talar, 1796 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 22:02:20
393321
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), talar, 1796 A, Berlin
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.78 g, patyna
Literatura: Davenport 2599, Olding 3, Schrötter 40

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 24