Niemcy, talar (Konventionstaler), 1804

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 21:54:40

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 21:54:40
393308
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian IV Józef (1799–1825), talar (Konventionstaler), 1804, Monachium
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.89 g, patyna
Literatura: AKS 9, Davenport 546, Thun 38

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 119