Polska, ort, 1616
Zakończenie: 09-05-2024 20:48:20
Polska, ort, 1616
393576
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, popiersie króla z kołnierzem, końcówka legendy awersu PRVS:+, łapa niedźwiedzia w tarczy |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | wybite uszkodzonym stemplem rewersu (pod łapami lwa), patyna |
Literatura: | Shatalin G16-II-5, Parchimowicz Orty 1616/2 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 62