Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 09-05-2024 20:30:20
393179
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż kawalerski, legenda; Rw: Kapliczka, wewnątrz pierścień z kulka w środku, wokół cztery kulki, po bokach po trzy kulki lub pierścienie, legenda |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.1 mm, 1.32 g, gięty, patyna |
Literatura: | CNP typ II, Dbg 2179 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 15