Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 295–299
Zakończenie: 09-05-2024 20:23:20
392243
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz (305–311) - jako cezar 293–305, antoninian bilonowy, 295–299, Cyzicus, Aw: Popiersie cezara w koronie radialnej w prawo, GAL VAL MAXIMIANVS NOB CAES, Rw: Cesarz stojący w prawo, odbierający od Jupitera Wiktorię na globie, CONCORDIA MILITVM, w polu KB |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | bilon, 21.6 mm, 2.89 g, jasna patyna |
Literatura: | RIC 19b |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 29