Cesarstwo Rzymskie, sestercja, ok. 103–111
Zakończenie: 09-05-2024 20:16:40
393290
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), sestercja, ok. 103–111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, [IMP CAES NERVAE TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS V P P], Rw: Pax stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oraz róg obfitości, S P Q R OPTIMO PRINCIPI, w odcinku S C |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 33.9 mm, 26.57 g, patyna |
Literatura: | RIC 503 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 90