Polska, denar, (1384–1386)

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 21:18:00
Polska, denar, (1384–1386)

Polska, denar, (1384–1386)

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 21:18:00
392079
Opis: Polska - Jadwiga (1382–1399), denar, (1384–1386), Kraków, Aw: Tarcza andegaweńska, nad nią litera h, Rw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.3 mm, 0.28 g, patyna
Literatura: Frynas P.15.1 (S), Kop. 350 (R5)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 59