Czechy, denar

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 21:03:00
Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 21:03:00
392516
Opis: Czechy - Brzetysław II (1092–1100), denar, PodivÍn lub Brno, Aw: Brodata, długowłosa głowa na wprost, + BRΛCIZLΛVS, Rw: Półpostać w lewo, trzymająca włócznię, legenda
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.44 g, patyna, piękny
Literatura: Cach 383, Frynas B.11.7, Šmerda 454

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 67