Niemcy, talar pamiątkowy, 1859

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 22:48:40

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 22:48:40
392466
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, talar pamiątkowy, 1859, Frankfurt, wybite na 100. rocznicę urodzin Fryderyka Schillera
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna, subtelna patyna, lekko przetarty, ale piękny
Literatura: AKS 43, Davenport 650, Thun 139

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 58