Polska, odznaka pilota, po 1946
Zakończenie: 25-04-2024 22:54:40
392852
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka pilota, po 1946, Warszawa, Nurkujący orzeł, trzymający w dziobie wieniec, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony i złocony, 63.7 x 40.1 mm, 7.74 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Wełna 246 |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 64