Niemcy, Krzyż Zasługi Wojennej II klasy z Mieczami (Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse), 1939–1945

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 22:52:00

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 22:52:00
392849
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Krzyż Zasługi Wojennej II klasy z Mieczami (Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse), 1939–1945, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie swastyka, na stronie odwrotnej w medalionie 1939, na pierścieniu do wstążki nieczytelna sygnatura (6 lub 9), odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.2 x 49.6 mm, 21.28 g (bez wstążki)
Literatura: Barac 82, Niemann 7.04.08.1, OEK 3835

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 32