Polska, Święta Barbara

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 22:42:00
Polska, Święta Barbara

Polska, Święta Barbara

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 22:42:00
393013
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Święta Barbara, Św. Barbara na wprost, trzymająca miecz i kielich, wokół atrybuty górników, odlewników i hutników, u góry dwie tarcze z orłem i syreną, na dole sygnatura Z.B., ŚWIĘTA BARBARA - PATRONKA GÓRNIKÓW - ODLEWNIKÓW I HUTNIKÓW, na stronie odwrotnej PRAWA AUTORSKIE / ZASTRZEŻONE / 41250
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lany, ok. 186 x 238 mm, 1263.95 g

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 57