Polska, Józef Piłsudski, 1917

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 22:41:40
Polska, Józef Piłsudski, 1917

Polska, Józef Piłsudski, 1917

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 22:41:40
392861
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Józef Piłsudski, 1917, Wiedeń, Aw: Głowa w lewo, z boków napis w pięciu wierszach: JÓZEF PIŁSUDSKI TWÓRCA LEGIONÓW, Rw: Drzewo dębowe z licznymi konarami, przy obrzeżu otok perełkowy, na dole data: 22. VII. 917. – aresztowania J.Piłsudskiego i wywiezienia do Magdeburga, obok sygnatura Laszczka, projektował Konstanty Laszczka
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 60.1 mm, 73.25 g
Literatura: Strzałkowski 417

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 74