Polska, żeton, XV-XVI w.
Zakończenie: 25-04-2024 22:06:40
Polska, żeton, XV-XVI w.
392804
Opis: | Polska, żeton, XV-XVI w., monogram IS ? |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | ołów, 19.2 mm, 3.64 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 80