Zakończenie: 18-04-2024 20:00 ÷ 22:50
Polska, Zielona Góra, 2001
387604
Aw: Herb miasta, niżej ZIELONA / GÓRA, po bokach kiście w... | I |
75 zł szac. 40 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100-lecie Banku Spółdzielczego PA-CO-BANK w Pabianicach, 2002
387595
Aw: Widok siedziby banku, niżej herb Pabianic, 100 - leci... | I |
85 zł szac. 40 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę narodzin Henryka V, 1820
391880
Aw: Karolina Burbon-Sycylijska, leżąca na antycznym łożu,... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Uchwalenie Konstytucji 3 Maja, 2003
387599
Aw: Scena obrad sejmu na Zamku Królewskim, "Wszyscy (…) O... | I |
200 zł szac. 50 zł 110 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal w formie klipy, 1608
392603
Aw: Ozdobny herb miasta w wieńcu, w każdym kącie głowa an... | III+ |
250 zł szac. 100 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę ślubu księcia Fryderyka III z Marią Elżbietą, 1630
391881
niesygnowany medal autorstwa Sebastiana Dadlera, Aw: Par... | III |
540 zł szac. 400 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona |