Polska, 40 lat Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa, 1984

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 22:46:40

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 22:46:40
391795
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 40 lat Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa, 1984, Aw: Półpostać orła, wyżej XL LAT, MILICJI OBYWATELSKIEJ I SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 1944•X•1984, Rw: Baszta bramna, po prawej herb Legnicy, niżej RUSW / LEGNICA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 66.2 mm, 137.09 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 47