Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 22:15:00

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 22:15:00
392032
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49