Polska, dwugrosz wikariacki, 1741
Zakończenie: 18-04-2024 22:15:00
392032
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | |
Literatura: | Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49