Polska, ort, 1622
Zakończenie: 18-04-2024 21:54:40
Polska, ort, 1622
391937
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki typ korony na rewersie |
Literatura: | Shatalin B22-V-31 (R4) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 207