Niemcy, denar

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 21:41:20
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 21:41:20
391885
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja – arcybiskupstwo - Otto III (983–1002), denar, Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, + …O IMP AVG, Rw: Kapliczka z krzyżem wewnątrz, + M•GON…IVIT
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.0 mm, 1.16 g, patyna
Literatura: Dbg 779

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 18