Krzyżowcy, denar, XIII w.

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 21:39:00
Krzyżowcy, denar, XIII w.

Krzyżowcy, denar, XIII w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 21:39:00
391869
Opis: Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund IV lub V (1201–1251), denar, XIII w., Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, po bokach półksiężyc i gwiazda, + BOAMVNDVS, Rw: Krzyż, w jednym kącie półksiężyc, + ANTIOCHIA
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 0.83 g, miejscowa patyna
Literatura: Metcalf Crusades 457

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27