Czechy, denar, (1109–1117)
Zakończenie: 18-04-2024 21:29:00
Czechy, denar, (1109–1117)
392529
Opis: | Czechy - Władysław I (1109–1117, 1120–1125), denar, (1109–1117), Aw: Jeździec z włócznią stojący nad przeciwnikiem, legenda, Rw: Półpostać z aureolą, stojąca na wprost, trzymająca krzyż i wyciągająca rękę w geście błogosławieństwa, legenda |
Stan zachowania: | II/III+, |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.5 mm, 0.79 g, patyna, niedobity |
Literatura: | Cach 534, Frynas B.14.1, Šmerda 185 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 37