Cesarstwo Rzymskie, kwadrans, 40–41

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 21:19:40

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 21:19:40
391853
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kaligula (37–41), kwadrans, 40–41, Rzym, Aw: Pileus, po bokach S - C, C CAESAR DIVI AVG PRON AVG, Rw: W polu R C C, w otoku PON M TR P IIII P P COS TER T
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.6 mm, 3.26 g, zielona patyna, pięknie zachowany rewers, rzadkie w tym stanie zachowania
Literatura: RIC 52, C. 7

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 77