Cesarstwo Rzymskie, kwadrans, 40–41
Zakończenie: 18-04-2024 21:19:40
391853
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Kaligula (37–41), kwadrans, 40–41, Rzym, Aw: Pileus, po bokach S - C, C CAESAR DIVI AVG PRON AVG, Rw: W polu R C C, w otoku PON M TR P IIII P P COS TER T |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 17.6 mm, 3.26 g, zielona patyna, pięknie zachowany rewers, rzadkie w tym stanie zachowania |
Literatura: | RIC 52, C. 7 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 77