Niderlandy, dukat, 1781

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 21:11:00
Niderlandy, dukat, 1781

Niderlandy, dukat, 1781

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 21:11:00
392664
Opis: Niderlandy - Holandia, dukat, 1781, Holandia
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 3.45 g, lekko gięty, miejscowa patyna
Literatura: Delmonte 775, Fr. 250, Purmer Ho15

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 91