Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 20:14:00

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 20:14:00
386951
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria P, numeracja 859780*
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, uszkodzenia warstw papieru strony odwrotnej, ślad po przegięciu w pionie
Literatura: Lucow 444 (R4), Miłczak 36b

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 88