Polska, Józef Piłsudski, 1926

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:42:20
Polska, Józef Piłsudski, 1926

Polska, Józef Piłsudski, 1926

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:42:20
390999
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Józef Piłsudski, 1926, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura FECIT • LEWNADOWSKI 1926, MARSZAŁEK – POLSKI – IÓZEF – PIŁSVDSKI, Rw: Triga w prawo, w tle kolumna z orłem, na dole 1914 / 1918 / 1926, Obrzeże: Punca BRONZE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąż srebrzony, 50.5 mm, 53.84 g, bardzo rzadki
Literatura: Strzałkowski 561 (RR)

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 96