Polska, Zmiany terytorialne Ziem Polskich, 1919

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:42:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:42:00
390996
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Zmiany terytorialne Ziem Polskich, 1919, Aw: Święty Jerzy walczący ze smokiem, wokoło napis MIŃSK • WILNO • 1919 • GRODNO • ŁUCK - ANI • OGNISTE • SMOKI • NAS • USTRASZĄ; Rw: Matka Boża Ostrobramska, niżej LEWANDOWSKI FECIT 1919 • IX, wokoło napis PANNO • ŚWIĘTA • CO • W • OSTREJ • ŚWIECISZ • BRAMIE : POD • TWOJĄ • OBRONĘ • Z • POKORĄ • SIĘ • UCIEKAMY •, Obrzeże: Punca BRONZE, projekotwał S. Lewandowski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 55.3 mm, 61.65 g
Literatura: Strzałkowski 445 (R)

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 290