Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:41:20

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:41:20
390998
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD - 1410-1910, Rw: Fragment sceny bitwy wzorowane na obrazie Jana Matejki, niżej sygnatura K. CZAPLICKI, W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, wykonał Karol Czaplicki w Krakowie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.9 mm, 50.60 g
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 73