Rosja, żeton koronacyjny, 1826

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:27:20

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:27:20
391245
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), żeton koronacyjny, 1826, Aw: Ukoronowany monogram cara; Rw: Korona, poniżej napis КОРОНОВАНЪ / ВЪ МОСКВҌ / 1826
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w nieco uszkodzonym opakowaniu firmy gradingowej , w opakowaniu firmy PCGS nr 651945.62/47929193 z oceną MS62
Literatura: Diakov 446.9, Smirnov 414

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 62