Polska, 200 złotych, 1980

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:32:00
Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 20:32:00
391389
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1980, Warszawa, XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Lake Placid 1980 (ze zniczem)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 32.040 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz 309

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 17