Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:25:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 20:25:40
391381
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b1, Plage 276

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 139