Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 370 pne

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:13:00

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 20:13:00
391921
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja - Tarsos, obol, ok. 370 pne, Aw: Ukoronowana głowa Hery lub Afrodyty w lew, Rw: Głowa Aretuzy lekko w lewo, w obwódce perełkowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.1 mm, 0.58 g, patyna, rzadkie
Literatura: SNG France 236

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 84