Niemcy, 10 marek, 1872 A

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:07:20
Niemcy, 10 marek, 1872 A

Niemcy, 10 marek, 1872 A

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 20:07:20
391238
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918), 10 marek, 1872 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto, uszkodzone opakowanie firmy gradingowej , w opakowaniu firmy PCGS nr 883423.64/47928977 z oceną MS64 PL
Literatura: AKS 111, Jaeger 242, Fr. 3820

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 226